ONURHAN BUKLET VE KOL BANDI İMALAT TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

ONURHAN BUKLET VE KOL BANDI İMALAT TİC. LTD. ŞTİ.

342
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Ali ONURHAN / Firma Sahibi
Adres
Altınoluk caddesi Özgür Atasever Sokak No:73 Aksu / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

12 yıldır güzel Antalyamız’da hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuzdan bu yana gelişerek, firmamızın kapasitesini ve teknolojisini artırarak bugünlere ulaştık. Şuan 1800 m2 kapalı alanda işinde uzman personellerimizle otel buklet ürünlerinin üretimine devam etmekteyiz.
 
Artık günümüzde teknoloji ve makine parkurunun çeşitliliği çok önemlidir. Bizde bunun farkında olarak makine parkurumuza çok önem verdik ve geliştirdik. Hala güncel teknolojileri takip ederek gerekli yatırımları yapmaktayız.
 
Çok geniş bir ürün portföyünü müşterimize sunmaktayız. Ayrıca müşterimizin ihtiyaç duyduğu ürünlerin tamamını kendi tesisimizde tamamıyla kendi imkanlarımız ile yapmaktayız. Bu da kalitemizin en önemli nedeni haline gelmiştir.
 
Ayrıca ürünlerimizi daha şık ve kullanışlı olmasını sağlamak için arge çalışmalarımız düzenli olarak yapmaktayız. Bunun sonucunda oluşan müşteri memnuniyeti bizleride memnun etmektedir. Yeni tasarımlar, yeni kutu çizimleri ve yeni şişe modellemeleri yapan ve geliştiren geniş bir arge ekibimine sahibiz. Sonuç olarakta daha estetik ve görsel ürünlerimizi müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay