SANDRA GIDA / SANDRA TURİZM GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da

SANDRA GIDA / SANDRA TURİZM GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

745
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Güngör BALOĞLU / Genel Müdür
Adres
Yenigöl Mahallesi Mine Sokak Depo Sitesi No:3 Muratpaşa / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Sandra Gıda AŞ Olarak sektörde 25 yılı aşkın profesyonel çalışma hayatı, birikim ve tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Antalya bölgesinde kurumsal olarak Gıda, kimyasal temizlik ve kağıt temizlik ürünü tedariği ve satışında lider konumdayız.

Yıllardır süre gelen global işbirlikçi markalarımız ile en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlar ile sizinle buluşturuyoruz. Önceliği Müşteri Memnuniyeti Olup , Her Zaman Müşterilerimizin Yanında Olan şirketimiz Sizlere Her Zaman En Doğru Ve En Kaliteli Hizmeti Sunmaya Devam Edecektir.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay