TA DA! ÜRÜNLERİ / UNIFO GIDA SANAYİ VE TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da

TA DA! ÜRÜNLERİ / UNIFO GIDA SANAYİ VE TİC. A.Ş.

274
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Belirtilmemiş
2. Web sitesi
Adres
Gebze Organize Sanayi Bölgesi 400 Sokak No:412 41480, Gebze / KOCAELİ, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387


UNIFO

1997 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan UNIFO Gıda ve Savunma Sanayi Ticaret A.Ş. (UNIFO), UYAR Holding’in bir üyesidir.
Kocaeli-Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.071 m2 kapalı alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ambalajlı hazır yemek üreten UNIFO, çok geniş bir yelpazede üretim yapma kapasitesine ve know-how’ına sahiptir. Aynı zamanda rasyon ürünlerin paketlenmesinde dünyanın en büyük dolum kapasitesine sahip fabrikaları arasında yer almaktadır.
Hazır yemek sektöründe tecrübesi ve kalitesi ile seçkin bir yere sahip olan UNIFO, engin sektör deneyimini, tecrübeli insan kaynağı, yüksek teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturarak müşterileri için uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmaktadır.
ta!da!
Türkiye de ilk kez 1998 yılında mikrodalgaya uygun ambalajda ortam koşullarına dayanıklı hazır yemek üretimi yapan UNIFO’nun yenilikçi, genç ve dinamik yüzü olan ta!da! markası 2010 yılından itibaren pratik lezzetleriyle tüketicilerle buluşuyor.
Yeme-içme dünyasındaki trendleri ve değişen sosyal hayat nedeniyle oluşan yeni ihtiyaç ve beklentileri takip eden ta!da!, hazır yemek, sandviç, konserve ve outdoor rasyon alternatifleriyle her ortam ve her yaşta tüketici için ürünler sunmaya ve çözümler üretmeye devam etmektedir.

UNIFOOD PROFESYONEL
UNIFOOD PROFESYONEL
TA DA!
Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay
DEEPO EXPRESS GIDA SAN. VE TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. ANTALYA ALANYA BÖLGE SATIŞ BAYİİ Firma Detayı
OMAT GIDA DAĞITIM PAZ. VE TİC. A.Ş. ANTALYA BÖLGE SATIŞ BAYİSİ Firma Detayı
SADE EDT GIDA YATIRIMLARI A.Ş. ANTALYA MANAVGAT BÖLGE SATIŞ BAYİİ Firma Detayı