HT MÜHENDİSLİK VE AKILLI ENERJİ ÇÖZÜMLERİ / Hasan TAŞDELEN - Hotel Asistan'da

HT MÜHENDİSLİK VE AKILLI ENERJİ ÇÖZÜMLERİ / Hasan TAŞDELEN

140
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Hasan TAŞDELEN / Malzeme Mühendisi
Web sitesi
Adres
A. Hisar Mah. 4540 Sk. No:6 İç Kapı No:1, Manavgat / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

HT MÜHENDİSLİK VE AKILLI ENERJİ ÇÖZÜMLERİ

 
Yaklaşık 10 yıllık Elektrik &Aydınlatma sektöründe yöneticilik tecrübesinin ardından malzeme mühendisi Hasan TAŞDELEN tarafından 2022 yılında Antalya’da kurulmuştur. 

İşletmemizin faaliyetleri arasında elektrikli araç şarj istasyonlarının bireysel ve ticari lokasyonlara anahtar teslim kurulumu, devreye alımları ve şarj hizmeti danışmanlığı , fotovoltaik sistemler, bireysel abone veya ticari abonelere enerji depolama ve şebeke entegrasyonları hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda ‘’HT Mühendislik ve Akıllı Enerji Çözümleri’’ şarj istasyonu işletmecisi ve yatırımcısı olup Ege ve Akdeniz bölgelerinde faaliyetler göstermektedir. 

Kurulduğu günden itibaren bireysel ve ticari istasyon çözümleri ile Ege ve Akdeniz bölgelerinde 100’ün üzerinde Otel, Avm, Dinlenme Tesisi, İşletme ve sosyal tesisin araç şarj istasyonları kurulumlarını ve devreye alımlarıyla ticari entegrasyonlarını gerçekleştirip kısa zamanda sektörün öncü entegratör firması haline gelmiştir. 

 ‘’Net sıfır emisyon’’ hedefiyle çıkılan yolda gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir dünya sunma arzusuyla ileri teknoloji, çevreci ve inovatif çalışma biçimi temel stratejimiz olarak belirlenmiştir. Tüm imkan ve kabiliyetlerimiz ve girişimcilik karakterimizle bu yeşil dönüşümün bir parçası olarak paydaşlarımıza hem gelir getirici iş modelleri hem de sürdürülebilir ve çevreci enerji ve mühendislik çözümleri sunmaktayız. . 

 Saygılarımla 
 Hasan TAŞDELEN 
 Malzeme Mühendisi / Kurucu

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Hasan TAŞDELEN
HT MÜHENDİSLİK ve AKILLI ENERJİ ÇÖZÜMLERİ Manavgat / Malzeme Mühendisi
Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay