BAHAR GIDA İNŞ.TUR. EMLAK SAN. TİC. A.Ş. / LENTE CHEESE - Hotel Asistan'da

BAHAR GIDA İNŞ.TUR. EMLAK SAN. TİC. A.Ş. / LENTE CHEESE

987
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Serkan BAHAR / Firma Sahibi
Adres
Altınova Sinan Mah. Ülker Sokak No:2 Kepez / ANTALYA, TR

Merhaba

AntBahar Grup, 1940 yılından bu yana mutfağında sağlıkla birlikte lezzeti arayan tüketiciler için üretim yapıyor. Türkiye’nin Gurme peynir markası olmaya aday Lente Cheese Akdeniz’in incisi olan Antalya’da üretim yapmakta.

Lente Cheese, kalıcı başarının Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetiminin bir model çerçevesinde etkin bir şekilde uygulanması ile gerçekleşeceği inancındadır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sürekli iyileştirme prensibi, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve ilgili standartlara BRC Food standartlarına uygun hijyenik ortamlarda ürün üretmektedir. Dünya trendlerini yakından takip ederek, en sağlıklı ürünleri, en sevilen lezzetleri, en son teknolojiyi kullanan çağdaş üretim tesislerinde güvenilir koşullarda üretim yapmaktadır. Ürünün hijyen standartlarına uygun ambalajlarla, tüm yaşam süresi boyunca ekonomik ve çevreye duyarlı olması temel ilkelerimiz arasındadır.

Bugün Lente Cheese özellikle ithal menşeli Gurme peynirleri yerel olarak üretimi ile ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Lente, tabiatın kaynaklarından beslendiğinin bilinci ile bir aile olarak çıktığı bu yolda; büyüyerek devam etmektedir.

” En önemli sermayemiz, kalitemiz; daima “en iyi” olmak ise vazgeçilmez hedefimizdir.”

Kuruluşumuz

 • Müşteri odaklı yaklaşımı,
 • Sürekli iyileştirme prensibiyle,
 • Ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve ilgili standartlara, BRC Food
  standartlarına uygun hijyenik ortamlarda sağlıklı ürün üreten,
 • Personel eğitim ve gelişimini destekleyen,
 • Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetimi ve sistemlerinin iyileştirilmesini ve
  sürekliliğini amaçlayan,
 • Üretimin her aşamasında Gıda Güveliğine ve Kaliteye önem veren, tüketici
  sağlığını her şeyin üzerine tutan,
 • Çevreye duyarlı ve saygılı, anlayışla üretim yapmayı ilke edinmiştir.

Bahar Gıda markası, 1997 Yılında şarküteri ve süt ürünleri satış ve dağıtımı ile ticari faaliyetine başladı. 9700 m2 kapalı alan ve farklı kullanım alanlarına sahip 50+ araçlık hizmet filosu ile yerli ve yabancı şarküteri ve süt ürünleri satış ve dağıtımını, 22 yıldır hizmet kalitesi ve müşteri portföyünü sürekli arttırarak, sürdürmektedir.

 

Perakende pazarında Türkiye’nin en büyük ulusal market zincirlerinden Migros, Macrocenter, Şok (7000+ süpermarket) ve Dominos Pizza’nın yerli süt ürünleri ana tedarikçileri arasında bulunmakta ve ayrıca Migros ve Macrocenter’ın yetkili ithalatçısı olarak bu marketlerin tüm ithal peynir tedarikini yapmaktadır. Hollanda, İtalya gibi peyniri ile öne çıkan dünya ülkelerinden yılda 200-250 ton peynir ithalatı, İtalyan Ambrosi Cheese ve yabancı peynirleri Türkiye’de üreten Lente Cheese Türkiye Distribitörlüğü’nü yapmaktadır.

 

Horeca kanalında ise Türkiye’nin en büyük şehirlerinde; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Akdeniz kıyı şeridinde bulunan 2500’den fazla noktaya, yıllık ortalama 17.000 ton yerli süt ve süt ürünleri satış ve dağıtımı operasyonunu başarı ile yapmaktadır.

 

Tedarikçi firma olarak ilk günden bu yana hizmet anlayışını, %100 müşteri memnuniyeti üzerine kuran Bahar Gıda; dahili ve harici tüm paydaşları nezdinde sahip olduğu “En iyi” imajını daima korumayı ilke edinmiştir.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay
BAHAR GIDA İNŞ.TUR. EMLAK SAN. TİC. A.Ş. / LENTE CHEESE ANTALYA BÖLGE SATIŞ VE DAĞITICI BAYİSİDİR. Firma Detayı