İNCESU GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. / ICE SU KONSANTRE - Hotel Asistan'da

İNCESU GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. / ICE SU KONSANTRE

339
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Bu firma Helal Belgesine sahiptir.
Yetkili
Cevahir AKKAYA / Şirket Müdürü
Adres
Altınova Orta Mahallesi Özen Sokak No: 68/1 Kepez / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

İncesu Gıda Antalya
İncesu Gıda; ilk olarak 1983 senesinde Afyon ilinin Dinar İlçesi İncesu Kasabasında kurulan iki bin tavuk kapasiteli bir yumurta üretme çiftliği ile işe başlamıştır. İncesu Kasabasındaki üretim ünitesini yirmi bin tavuk kapasitesin ulaştırıp tam kapasitede üretim yaptığında günde on sekiz bin yumurta üretebileceği bir tavuk çiftliğine sahiptir.
İncesu Gıda San Ltd. Şti. 1988 yılında Antalya da müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Başlangıçta bakkal, market ağırlıklı çalışırken pazar tercihini otel gibi turistlik tesislere ve işletmelere kaydırmıştır. Yumurta üreticisi olduğu için yumurta pazarlayarak başladığı işte daha sonraları süt ürünleri, zeytin, reçel derken kahvaltılık malzemelerin tamamının tedarikçi firması olmuştur.Bayilikleri Banvit, Marmarabirlik, Danone, Esaslı, Güneşoğlu, Tahsildaroğlu, Oret , Boyacıoğlu Ömür süt ürünleri, Ayda süt ürünleri, Özüm Reçelleri Ege Bal gibi markaların bölge bayiklerini yaparak hizmet sunmaktayız.
İÇECEKTE
cevher-gıda
Cevher Gıda A.Ş. olarak halen üretimine devam ettiğimiz karlama konsantre meyve suyu milkshake vb içeceklerin üretimini yapıp aynı zamanda konsantre makinelerini de üreterek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bilindiği üzere cennet Antalyamızda büyük otellerin yapılmaya başlaması 1988 yıllarına rastlamaktadır. Firmamız da o yıllarda bu bölgede aktif olarak hizmet vermekte olduğu için şu an bile işletmesi el değiştirmiş olmasına rağmen ilk yapıldığı günden buyana ilk açılan otellere ve yeni açılan otellere de hizmet vermektedir. Müşteri portföyümüz Alanya Manavgat Serik Belek Kundu Antalya Merkez Kemer Kumluca Finike Fethiye Marmaris Bodrum Kuş adası Özdere ve Seferihisara kadar olan otel ve tatil köylerinden oluşmaktadır..
Firmamızın tedarikçi firma olarak ilk günden bu yana anlayışı, kesin müşteri memnuniyetine dayalı bir çizgide kaliteli ürünleri, hijyen şartlarına uygun bir şekilde müşteriye teslim etmektedir. On adet soğutuculu araç ve 1000 metre kare soğuk depo ayrıca 1000 metre kare kuru depo ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay