VIP FABRIC BRANDA ALANYA / VIP DÖŞEME ALANYA Murat ÖZTÜRK / EURO TENTE ALANYA - Hotel Asistan'da

VIP FABRIC BRANDA ALANYA / VIP DÖŞEME ALANYA Murat ÖZTÜRK / EURO TENTE ALANYA

453
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Murat ÖZTÜRK / Firma Sahibi
Adres
Kızlarpınar Mahallesi Spor Caddesi No:22 Alanya / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Firmamızın bugüne kadar yapılanların dışın da farklı bir müşteri anlayışı ile ve farklı çalışmalarıyla siz kıymetli müşterilerimizin isteklerine fazlasıyla ilgi alaka göstermekteyiz.
Aşağıda yaptığımız işlerin bazıları mevcut
  • Döşemelik
Kumaşlar isteğe göre üretilmektedir . örnek : su geçirmez, leke tutmaz, antibakteriel , antiviral ve yanmayı geciktirici özelliklerden herhangi birini veya bir kaçını isteğiniz üzere yapabiliyoruz. bugüne kadar yapılanların daha İyi’sini yapmaya çalışan firmamız fabrikadan doğrudan aracısız siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
  • Şemsiye
Firmamız plaj ve havuz şemsiyelerinde piyasanın en iyi si olma aşamasında olup şemsiye konusun da kumaşlarımız firmamız tarafından anlaşmalı fabrikalar ile fason üretilmektedir bu kumaşlar ı firmamız işleyip şemsiye haline getirmekteyiz firmamızın belirlediği renklerin haricinde istenilen renkler de veya istenilen baskılar da kumaş üretimi yapmaktayız bunun güzel tarafı dışarıda ki baskı maliyetlerine firmamız baskılı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fabrikadan baskılı olmasının güzel tarafı baskı yapıldıktan sonra kaplama ve su geçirmezlik yapılması solmaya ve dökülmeye karsı etkili olur.
  • firmamız döşemelik kumaşlar ve şemsiyelik kumaş üretimin den başka yaptıkları işler
  • giyotin cam sistemleri
  • pergola gölgelendirme sistemleri
  • jut germe, yarasa vb
  • şezlong minderleri ve sandalye minderleri
    • yukarıdaki sıraladıklarımız yaptıklarımızın bazıları

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay