ALPA UNLARI / ALTINAPA DEĞİRMENCİLİK TİC. VE SAN. A.Ş. - Hotel Asistan'da

ALPA UNLARI / ALTINAPA DEĞİRMENCİLİK TİC. VE SAN. A.Ş.

172
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Belirtilmemiş
Adres
Merkez: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:36, Altunizade / İSTANBUL, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Altınapa Değirmencilik, Alpa Unları markasıyla Türkiye’nin ‘’İlk lüks un üreten fabrikası’’ olarak 1950 yılında kurulmuştur.

Endüstriyel un segmentinde; Baklavalık, Böreklik, Pizzalık, Yufkalık, Pidelik, Ekmeklik, Lavaşlık, Lüks Sandviç, Tost Ekmeği unlarının yanı sıra, tandır, köy ve etli ekmek yapımında kullanılan elek altı unlar üretilmektedir.

2001 yılında Eksim Yatırım Holding bünyesine katılan Altınapa, aylık 19.500 ton buğday kırma, 25.000 ton buğday depolama kapasitesiyle, üretilen unları 5.000 tonluk un silolarında depolayarak ürün taleplerine modern ve hızlı bir şekilde cevap vermektedir. İleri üretim teknolojisi, üretimde kullanılan özel buğdaylar ve satış sonrası süreçlerde verilen sürekli destek, kalite standardına ve marka gücüne temel oluşturmaktadır.

Altınapa fabrikamızda üretilen tüm ürünlerimiz FSCC 22000, TSE-ISO 9001, TSE 4500 kalite yönetim sistemi belgeleri ile Gimdes helal belgelerine sahiptir. İç ve dış pazarlarda Türkiye’nin lider un fabrikası olan Altınapa, tüm yerli sanayi kuruluşları içerisinde her yıl üst sıralarda yer almaktadır.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay
YILDIZ EDT GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ANTALYA ALANYA YETKİLİ SATIŞ BAYİSİ Firma Detayı