M ÇETİN SEBZE MEYVE TİC. LTD. ŞTİ. / MUHAMMET ÇETİN - Hotel Asistan'da

M ÇETİN SEBZE MEYVE TİC. LTD. ŞTİ. / MUHAMMET ÇETİN

257
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Muhammet ÇETİN / Firma Sahibi
Adres
Konaklı Mahallesi Beyoğlu Caddesi No:10/1 Konaklı, Alanya / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

biografi

M.Çetin Sebze ve Meyve olarak her alanda...

2000 yılında kurulan M.Çetin Sebze ve Meyve ilk olarak Alanya Halinde faaliyetlerine başladı. Sırasıyla Tüccarlar Derneği bölüm başkanlığı ve hemen arkasından gelen başarılı çalışmalar sonucunda 2002 yılında ilk ihracatını, Rusya, Ukrayna, Moldovya, Bulgaristan gibi ve Orta Doğu ülkelerine önemli sevkiyatlarını gerçekleştirdi. Yine son hızla devam ederek ihracatlarına devam etmektedir.

Faaliyetlerini sürdüren Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Muhammed ÇETİN 2010 yılından başladığı Aytemiz Alanyaspor yönetim kurulunda çok ciddi statülerde görev almış ve hali hazırda görevini başarıyla sürdürmektedir.

Üretim paketleme ünitelerimizde görev alan 100 uzman personelimiz ile sektöre olan tüm ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde ve en iyi kaliteyi sunarak cevap vermeye çalışıyoruz. 2018 yılında kurulan modern paketleme ve güçlü lojistik servis ağımız ile ihtiyaçlarınızı zamanında geciktirmeden teslim ederek güven aşılıyoruz.

Faaliyet Alanlarımız;
M.Çetin Sebze ve Meyve olarak ağırlıklı olarak Manavgat Otelleri ve Alanya Bölgesinin tamamı tüm otellere Sebze ve Meyve ihtiyacını karşılayarak taze güvenilir aynı zamanda birinci kalite ürün ve hizmet sunmaktadır.
Hedeflerimiz ;
Görev aldığımız ve büyük sorumluluk edindiğimiz, üretimden başlayarak son kullanıcıya kadar devam eden bu süreçte siz değerli müşterilerimizin en iyi, en kaliteli ürün servis ve hizmet ağını almanız için tüm imkanları sizler için sunuyor olacağız.
Değerli destekleriniz ve iş birliğiniz için teşekkür ederiz.
Yön.Krl.Bşk.
Muhammed ÇETİN

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay