DOĞAKRAFTT MİKRO ORGANİZMA ÇEVRE SAĞLIĞI REKLAM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

DOĞAKRAFTT MİKRO ORGANİZMA ÇEVRE SAĞLIĞI REKLAM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

367
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Zeynep ŞİNİK / Yönetim Kurulu Başkanı
Adres
Üçgen Mah. 96 Sok. Gülveren Apt. No:36, Muratpaşa / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

KURUMSAL


Her zaman çevre bilinciyle hareket ederek, gerek üretim gerek tedarik süreçlerinde %100 çevre dostu olmaya özen göstereceğiz. Ürünlerimizle çevreye zarar veren yöntemleri ikame edecek ve bunların daha karlı ve etkin olması için çaba göstereceğiz.

Firmamız yaptığı özverili çalışmalarla sektöre birçok marka ve ürün kazandırmıştır. Bu sektörde öncü olmanın birikim ve tecrübesiyle bioteknolojik ürünlerin daha iyi bir yerlere gelmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamıştır. Geleceğe ümitle bakmak için kimyasallardan mümkün olduğunca kaçınmaya gayret göstermeliyiz. kimyasal ürünler içme sularımıza, doğaya ve tüm canlılara zarar vermektedir.
Artan dünya nüfusuyla bu şekilde devam edersek ilerleyen yıllara geldiğimizde gereksinimlerimizi karşılamak için bir gezegen daha bulmamız gerekecek. Ancak bir takım önlemlerle bu gidişi tersine çevirebiliriz. Gelişmiş ülke insanları yaşamlarının birçok alanında organik ürünler kullanmaktadır.
Bioteknolojik ürünler yaşam standardımızı daha fazla düşürmeden kullanmamıza olanak tanıyor. Bu şekilde gelecek kuşaklara doğal kaynakları zengin bir ülke bırakmamız pek olası görünmüyor. Bunun için yaşam tarzımızı ve yerkürenin bizi taşıyabileceği şekilde yeniden düzenlememiz gerekiyor. Öncelikle doğanın bir parçası olduğumuzu anımsamamız ve öteki tüm canlı türleri gibi onunla uyum içinde yaşamayı öğrenmemiz gerek. Gezegenimize kendini yenileme şansını vermeliyiz. Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmak istiyorsak elimizdekileri de tükenmeden alışkanlıklarımızı gözden geçirmek gerekiyor. Firmamız birçok alanda kullanbileceğiniz Bio Teknolojik ürünleri kullanımınıza Sunmuştur.
MİSYONUMUZ
Biokrafft doğru, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile son kullanıcıya en yeni teknolojiyi içeren kullanım özgürlüğünü yaşatmayı misyon edinmiştir.
VİZYONUMUZ
Biokrafft'ın vizyonu Türkiye pazarına getirdiği yenilikçi soluk ile pazar payında liderliğe yükselmektir. Alışılagelen ürünlerin aksine ürettiği ürünlerle de pazarın bakış açısını değiştirmiş ve son kullanıcıya en iyi ürünlerin kullanımını sağlamayı hedeflemektedir.

BİOKRAFFT BİO
Effekt-Bio, organik yağları en verimli şekilde daha küçük yapı taşlarına ayırabilen ve parçalanmasını sağlayan özel bir bakteri kültürüdür. Ürünümüz en zor şartlarda bile, yağ giderici özelliği olan çeşitli lipaz enzimlerini üretmek için adapte olabilir. Bu adaptasyon yetenekleri kullanım alanlarında, hiçbir kimyasalın ulaşamayacağı bir verimlilik sağlar. Effekt ürünü muhtelif, patojen olmayan bakteri ırklarına dayalı toz bir formülasyondur. Bio ürünümüz, sıvı formülasyondur. Tesis bünyesindeki, yağ tutucudaki organik atık yoğunluna bağlı oluşan kötü kokunun giderilmesi, yağların parçalanması amacıyla uygulanan effekt ve bio temel olarak organik olan bütün kirliliklerin giderilmesinde kullanılmaktadır. Mutfak, banyo giderlerinden, yağ tutuculara, fosseptik çukurlarına kadar kullanım alanları geniştir. İki bileşenli olan ürünümüzün, bakteri popülasyonu ve kötü koku miktarına bağlı olarak kullanım sıklığı artırılabilir.
Ürünün, hazırlanma aşaması fermantasyona bağlıdır. Mayalanma sonucunda oluşan ürünün Ph değeri 6-8 aralığında değişmekte, yoğunluğu (yerine göre density denilebilir.) 1.03 civarında seyretmektedir. Bu özellikler esasında, saf suya çok yakın bir niteliği olduğunu gösterir. Ürünü sudan ayıran en önemli özelliği içeriğindeki şartlandırılmış mikroorganizmalardır. İşlenmiş olan yağları (gres dahil) 4 dakika içerisinde yağ asitleri ve gliserine parçalayan ürünümüz, aynı zamanda yağ yoğunluna bağlı oluşan kötü kokuları bertaraf etmektedir.Formüllerindeki, mikroorganizmalar enzimlerin parçaladığı atıkları, biyolojik oksidasyonla indirger. Bu yöntemde, Effekt-Bio düşük oksijen koşullarda bile, verimli organik yapan bakteriler ve bu bakterilerin ürettiği özel enzimleri içerir. Organikleri sürekli artırarak kötü kokuya sebep olan, anaerobik bakterilerin üremesini engeller.
Ürünümüzün, diğer ürünlerden farkı iki bileşenli olması, bu sayede yalnız koku sorununu değil, yağ parçalanma işleminin daha verimli olması, reaksiyon süresinin 4 dakikada maksimum seviyeye ulaşması, mikroorganizmaların herhangi bir aşılama yahut çoğalma işlemine tabi tutulmadan hazır olarak kullanılmasıdır. Proses sırası, Effekt, Bio ve soğuk su şeklindedir.

BİOKRAFFT EFFEKT

Effekt-Bio, organik yağları en verimli şekilde daha küçük yapı taşlarına ayırabilen ve parçalanmasını sağlayan özel bir bakteri kültürüdür. Ürünümüz en zor şartlarda bile, yağ giderici özelliği olan çeşitli lipaz enzimlerini üretmek için adapte olabilir. Bu adaptasyon yetenekleri kullanım alanlarında, hiçbir kimyasalın ulaşamayacağı bir verimlilik sağlar. Effekt ürünü muhtelif, patojen olmayan bakteri ırklarına dayalı toz bir formülasyondur. Bio ürünümüz, sıvı formülasyondur. Tesis bünyesindeki, yağ tutucudaki organik atık yoğunluna bağlı oluşan kötü kokunun giderilmesi, yağların parçalanması amacıyla uygulanan effekt ve bio temel olarak organik olan bütün kirliliklerin giderilmesinde kullanılmaktadır. Mutfak, banyo giderlerinden, yağ tutuculara, fosseptik çukurlarına kadar kullanım alanları geniştir. İki bileşenli olan ürünümüzün, bakteri popülasyonu ve kötü koku miktarına bağlı olarak kullanım sıklığı artırılabilir. Ürünün, hazırlanma aşaması fermantasyona bağlıdır. Mayalanma sonucunda oluşan ürünün Ph değeri 6-8 aralığında değişmekte, yoğunluğu (yerine göre density denilebilir.) 1.03 civarında seyretmektedir. Bu özellikler esasında, saf suya çok yakın bir niteliği olduğunu gösterir. Ürünü sudan ayıran en önemli özelliği içeriğindeki şartlandırılmış mikroorganizmalardır. İşlenmiş olan yağları (gres dahil) 4 dakika içerisinde yağ asitleri ve gliserine parçalayan ürünümüz, aynı zamanda yağ yoğunluna bağlı oluşan kötü kokuları bertaraf etmektedir.
 Formüllerindeki, mikroorganizmalar enzimlerin parçaladığı atıkları, biyolojik oksidasyonla indirger. Bu yöntemde, Effekt-Bio düşük oksijen koşullarda bile, verimli organik yapan bakteriler ve bu bakterilerin ürettiği özel enzimleri içerir. Organikleri sürekli artırarak kötü kokuya sebep olan, anaerobik bakterilerin üremesini engeller.Ürünümüzün, diğer ürünlerden farkı iki bileşenli olması, bu sayede yalnız koku sorununu değil, yağ parçalanma işleminin daha verimli olması, reaksiyon süresinin 4 dakikada maksimum seviyeye ulaşması, mikroorganizmaların herhangi bir aşılama yahut çoğalma işlemine tabi tutulmadan hazır olarak kullanılmasıdır. Proses sırası, Effekt, Bio ve soğuk su şeklindedir.

BİOKRAFFT FRESH

Mutfakta, odalarda, çöp kovaları vb. alanlarda biyoteknolojik hava şartlandırıcısı daha çok organik temelli havada asılı olan ve kötü kokuya sebep olan molekülleri parçalayarak ortam kokusunu çok daha yaşanabilir, nötr bir hale getirmektedir. Yemek kokusu, sigara ve yağ kokularını tamamen parçalamaktadır. Ürün sprey yardımıyla ihtiyaç duyulan bölgeye havadan uygulanır. Hemen etki eder. Alerjik bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu ürün parfüm, esans değildir. Kokuları örtmez, doğada nötr hale getirir.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay