HİTPLAST PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

HİTPLAST PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

204
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Mustafa TAHTACI / Satış Yöneticisi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 7. Cadde No:4, Merkez / ÇORUM, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

2009 yılında çorum sanayisinde üretimine başlayıp aktif rol alan ve farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketimiz HİTPLAST PLASTİK olarak 2015 yılında streç film üretimi ile yeni yatırımları sayesinde hızla büyümektedir.


Kaliteli ürün ve müsteriye vermiş olduğumuz güven kuruluş politikamız siz degerli müsterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için bizi ÜR-GE ‘ ye ve daha çok çalışmaya sevk etmistir.

Ürün çeşitlerimiz polietilen film olarak ; Silaj strec film , endustriyel palet streç film , gıda strec filim olarak yılık üretim kapasitemiz 5000 tonun üzerindedir .

HİTPLAST olarak Türkiye ve Almanya başta olmak üzere Batı Avrupa ülkelerine üretmis oldugumuz urunlerinin satısını sunup ihraacatini gerçekleştirmektedir.

HİTPLAST , plastik – ambalaj sektöründeki gelişmeler ve değişen müşteri talep ile beklentilerine cevap verebilmek için yeniliklere ve bu doğrultudaki yatırımlara devam ederek yeni istihdamlar oluşturmak temel ilkesidir .

Saygılarımızla
HİTPLAST PLASTİK
SANAYİ VE TİCARET LTD.STİ.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Mustafa TAHTACI
HİTPLAST PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Merkez, Çorum / Satış Yöneticisi
Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay