YARGI ET GIDA HAYV. NAK. TURZ. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

YARGI ET GIDA HAYV. NAK. TURZ. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

693
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Azad YARGI / Firma Sahibi
Adres
Merkez: Profesör Doktor Selahattin Oğlu Caddesi, Oryil My Office Blok No:33, Yenişehir / DİYARBAKIR, TR

Firmamız 2007 yılında Antalya'da toptan ve perakende satış yapmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden beri en son hijyenik ve teknolojik alt yapıları kaliteli biçimde müşterilerine yansıtmayı birincil ilke haline getirmiştir.

Sektörde hızla ve öncüler arasında yer alarak siz değerli Yargı Et müşterilerinin katkılarıyla büyüyen firmamız, kendisine ait çiftliklerinde büyümesini sürekli kılmış ve kurulduğu günden beri seçkin firmaların et tedarikçisi haline gelmiştir.

İlk hedefi olarak "çiftlikten sofraya" politikasını benimsemiştir. Asıl amacımız en kaliteli ürünü en iyi fiyata gerek toptan gerek perakende müşterisine aracısız olarak sunmaktır.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay