MİKROTALİA BİYOTEKNOLOJİ - Hotel Asistan'da

MİKROTALİA BİYOTEKNOLOJİ

33
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Belirtilmemiş
Adres
Gökdere Mahallesi 10031 Sokak No:4/1, Aksu / ANTALYA, TR

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Atık Su Bakteri, Dezenfektan Satış ve Uygulamaları

Altyapı sistemleri, boru sistemleri, gider sistemleri, yağ tutucular ve terfi merkezleri ne kadar iyi olursa olsun yine de işletmenizin çıkış suyuna atık yağlar karışacaktır. Mikrotalia uzun uğraşlar sonucu yerli olarak ürettiği Mikromat ve Enzimax ürünleri ile , alt yapınıza zarar vermeden, doğa dostu ve biyolojik olarak tam çözünebilir sistemleriyle hizmet sunar. Mikromat, mikroorganizmadır. Katı ve toz granül olarak 5 kg’lık ambalaj halinde paketlenmiştir. Temel olarak iki farklı mikroorganizma kültürü içermektedir. Toz granül alkali mikroorganizmalar, atık yağa karıştığı anda çalışmaya başlar. Yanık, kullanılmış atık yağın renginde anında açılma görünür. Yağ kapanı ve giderlerdeki yağlar parçalanmaya başlamıştır. Toz granül ile birlikte katı parçalar halinde topak mikroorganizmalarımızda Mikromat’ın içeriğinde bulunmaktadır. Toz granül anında parçalamaya başlamışken, topak mikroorganizmalar boru çeperlerine yerleşmeye başlar ve daha yavaş çalışırlar. Çepere yerleşen topak bakteriler, çoğalarak sürekli gelen atık kızartma yağlarını parçalamaya başlarlar. Topak bakterilerin üretilmesinin amacı, ürünün uygulama süresi ile alakalıdır. Sadece toz alkali bakterilerimiz ile otel vb. işletmeler her gün uygulama yapmak zorunda kalabilirlerdi. Bu nedenle topak bakterilerimizi geliştirdik ve bu uygulama yenileme süresini 7 güne çıkarmayı başardık. Fakat hala toz granül bakterilerimizin çalışma hızından tatmin olmadık ve o nedenle de Enzimax’ı ürettik. Enzimax 20 lt ambalaj içinde, yeşil elmanın fermantasyonu sonucu üretilmiş sıvı enzim kültürüdür. Mikromat ile birlikte kullanılmaktadır. Yağa karışan bakterilerimiz Enzimax’ın yardımı ile saniyeler içinde yağları parçalar ve zararsız yağ asitlerine çevirir. Atık yağ, artık yapışkan yanık yağ özelliğini kaybetmiştir. Kanalizasyon sistemiyle bertarafa uygun hale getirilmiştir. Parçalanan atık yağlar artık donma, katılaşma, tıkanma ve kötü koku oluşturma gibi fonksiyonlara sahip değildirler. Doğa için zararsız bir bileşik haline getirilmiştirler.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay