GÜRTEKNİK SOĞUTMA ISITMA KLİMA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. / DAIKIN ANTALYA - Hotel Asistan'da

GÜRTEKNİK SOĞUTMA ISITMA KLİMA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. / DAIKIN ANTALYA

418
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Yasemin AY / Satış Sorumlusu
Adres
Gürteknik Plaza: Teomanpaşa Mah. Gazi Bulv. 2342 Sok. No:373, Kepez / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

1993 yılından bu yana ısıtma ve soğutma alanında Antalya’da faaliyet gösteren GÜRTEKNİK, geçen 30 sene içinde kazandığı deneyim ve güvenle her geçen gün hizmet kalitesini daha da arttırmayı amaçlamaktadır.

GÜRTEKNİK, kurulduğu günden bugüne kadar dünyanın en önemli iklimlendirme firması DAIKIN ile işbirliği yapıp, güvencesi ve kalitesi ile anılmaktadır. DAIKIN markası ile yakaladığı satış başarıları (1998 ve 1999 özel performans ödülü, 2000 yılı en iyi satış performansı, 2002 yılı Antalya bölgesi en iyi satış , 2003 ve 2004 yılları Türkiye en iyi satı performansı) ve satış sonrası verilen hizmetler ile birlikte GÜRTEKNİK artık DAIKIN markası ile özdeşleşmiştir. 2004 yılından itibaren GÜRTEKNİK, VRV sistemi konusunda gerçekleştirdiği atakla üstün başarılara imza atmış ve bununla beraber birçok beş yıldızlı otel, hastane, kolej ve iş merkezi projelerinde VRV sisteminin satışını ve uygulama hizmetini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Başarımızın arkasında olan nedenler kendimize olan güven ve DAIKIN’in küresel pazardaki olan liderliğidir. Buna ilaveten bölgemizde empoze ettiğimiz güven de bir başka nedendir.

Gelecek nesillere temiz bir çevre kaynakları bol bir dünya bırakmak için enerji tasarrufunun üzerinde hassasiyetler durulması gerektiğine inanıp, işte bu nedenle 1993 yılından bu güne sayısız projede DAIKIN VRV sistemini hayata geçirmiştir. Kaliteli satış ve servis hizmetlerimiz ile konvansiyonel klima sistemlerine göre % 30-50 oranında tasarruf sağlayan DAIKIN VRV sistemini müşterilerimizin beğenine sunup, hayata geçirdiğimiz uygulamalarımızda enerji tasarrufuyla birlikte kabloluma, enerji besleme maliyetleri ve mekandan tasarruf sağlamış, işletme giderlerinde büyük azalmalar elde edilmiştir. Getirdiği avantajlarla ve kısa amortisman zamanı ile DAIKIN VRV sistem kullanıcılara ek kazanç sağlamıştır.

GÜRTEKNİK, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da, satış ve sonrası servis ve diğer hizmetlerinde DAIKIN imajını korumayı, müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımayı amaçlıyor.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay