YILDIZ EDT GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

YILDIZ EDT GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

470
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Mehmet Şarani TAVLI / Firma Sahibi
Adres
Payallar Mah. Sanayi Cad. No: 33/1, Alanya / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Ev dışı tüketim alanında hizmet veren firmamız 2013 yılında kurulmuştur. Sürekli Gelişen ürün yelpazesiyle EDT ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlayan firmamız Payallar Mahallesinde Bulunan sevkiyat araçları ve 2500 metrekare deposuyla hızlı bir hizmet verme şansına sahiptir. Hoteller bölgesinin ortasında olmamız sebebiyle ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlayacak firmamız sizlerin talepleri doğrultusunda ürün gruplarını geliştirmeye devam edecektir.
VİZYONUMUZ
Oteller, Devlet kurumları ,Yemekhaneler gibi bir çok sektörde hızlı ve güvenilir sevkiyat sağlayan bir tedarikçi firmadır.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Yıldız e.d.t gıda olarak öceliğimiz müşterilerimize doğru zamanda sağlıklı ve hijyenik bir şekilde ürünlerinizi sevk etmektir. Hijyen ve kaliteli teslimat bizim önceliğimizdir. -18 ve +4 Frigofirik araçlarımızla soğuk zinciri kırılmadan sevkiyatlarımızı gerçekleştirilmektedir.
YILDIZ E.D.T GIDA MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ diğer dağıtım şirketlerinden neden farklıdır.
Çünkü;
Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Çünkü başarımızın sebebi de bu.Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Bağlı bulunduğunuz sektörde, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz..

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay