DIVERSEY KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. / TASKI TÜRKİYE - Hotel Asistan'da

DIVERSEY KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. / TASKI TÜRKİYE

713
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Belirtilmemiş
Adres
Merkez Ofis : Değirmenyolu Caddesi Huzur Hoca Sokak No:86 34752 İçerenköy, Ataşehir / İSTANBUL,TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Size Bağlılığımız...
Diversey’de hedefimiz, her gün insanları korumak ve onlara (yaşamlarına) özen göstermektir. Kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi, Diversey, gelecekte de her zaman insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşanır kılan öncü bir firma olacaktır.
Hizmet verdiğimiz tesis yönetimi, sağlık hizmetleri, konaklama, perakende, kafe-restoran ve gıda & içecek gibi alanlarda, durmaksızın geliştirdiğimiz devrim yaratan temizlik ve hijyen teknolojileriyle, global sektörlerimizin tümünde müşterilerimize mutlak bir güven sunarız.
Diversey temizlik, sanitasyon ve bakım ürünleri, kimyasallarla entegre sistem ve servisler, makinalar ve sürdürülebilirlik programları alanlarında hizmet sunar. Yaptığımız her şey hayati bir hizmet teşkil eder, temizlik ve hijyenin hayat için olmazsa olmaz olduğu inancı üzerine kuruludur.
95 yıllık uzmanlık ve birikimiyle Diversey hayat kurtaran temizlik teknolojileri geliştirir. Müşteri odaklı ve müşteriye özel yaklaşımımız sürdürülebilirlik çözümlerine destek olur. Çevreyi koruyup güzelleştirirken, işimizin kalbinde daima müşterilerimizin ihtiyaçları bulunur.
Diversey'in etik değerlerini, ürünlerimizin yanı sıra, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle olan günlük ilişkilerimizde ve elbette ki dünyaya olan taahhüdümüzde net olarak görebilirsiniz. Bu etik değerler, geleceğin öncüsü ve inovasyon yaratıcısı bir marka olarak bizi daha da ileri taşır.
Zihinlerle makineler arasında bağlantı kuran, temizlik ve hijyen verisinden doğan içgörüleri etkili operasyonlara dönüştüren ve insan sermayesine değer katan “Temizliğin Interneti” işimizin merkezinde yer alır. Diversey, üretkenliğin artırılmasına, toplam işletme maliyetlerinin düşürülmesine ve marka değerinin korunmasına önemli katkılarda bulunur.
Merkezi Fort Mill, Kuzey Carolina, ABD’de bulunan Diversey, dünya çapında yaklaşık 9.000 kişiye iş imkanı sağlamaktadır ve 2017’de 2.6 Milyar USD net satış rakamına ulaşmıştır.
Daha fazla bilgi edinmek için www.diversey.com'u ziyaret edebilir ya da bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Sürdürülebilirlik Sözümüz...
Diversey’in amacı; yaşamı korumak, dünyayı korumak ve işimizi geliştirmektir. 
Bu net ifade ile şirket olarak varoluş sebebimizi, kendimizden ve işimizden ne beklediğimizi açıklamış bulunuyoruz. Amacımız, sürdürülebilirliğin en önemli sosyal, çevresel ve ekonomik anlamlarını kucakladığımız özel yaklaşımı ortaya koymaktadır.
Sürdürülebilirlik konusundaki liderliğimiz; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve topluluklarımız tarafından kabul görmekte ve takdir edilmektedir. Diversey, sürdürülebilir iş uygulamalarında liderlerin ve uzmanların saygısını kazanmıştır.
 
Diversey’de Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik; stratejimizin odak noktası ve dünya için daha temiz ve sağlıklı bir gelecek temin etme çalışmalarımızın can damarıdır.
Diversey'in "Sürdürülebilirlik" konusundaki altı konu başlığı şunlardır: 
 
Faaliyetler
Ürünlerimizin ve faaliyetlerimizin çevre üzerindeki etkisini sürekli azaltarak, gelecek nesiller için dünyayı koruyoruz. Çevreyi koruma konusunda çevreye verdiğimiz kimyasal etkiyi azaltma adına bir taahhütte bulunduk. Söz konusu hedeflerimize çalışanlarımızın, tutku dolu bir biçimde kendilerini bu işe adamaları sayesinde ulaşıyoruz.
 
Müşteriler
Gıda, içecek  alanlarının ve tesislerin daha güvenli ve hijyenik olmasını sağlayan üstün ürünler/çözümler üreterek yaşamı koruyoruz.
Seyreltme ve dispenser teknolojisindeki sanayi lideri yeniliklerimiz ile eşsiz ambalaj tasarımlarımız, bizim, ambalaj ve kimyasal atıkları önemli miktarda ortadan kaldırmamızı, nakliye ile ilintili karbondioksit salınımlarını azaltmamızı ve işçileri korumamızı sağlamaktadır. Konsantre solüsyonlarımız, geleneksel su katkılı ürünlerden daha hafif ve bizim tescilli dozaj ve dispenser donanımımızla çalışan, özel geliştirilmiş kaplarda ambalajlanmıştır. Kapalı döngülü seyreltiler, müşterilerimizin konsantre kimyasallarla doğrudan temas etmelerini önler ve doğru ürün seyreltimlerini garanti ederek azami etki elde edilmesini sağlar.  Nakliye ve depolama alanını azaltmak amacıyla ambalajlarımızı kendimiz tasarlıyor, atıkları önlemeye yardımcı olmak adına geri dönüşümlü malzemeler kullanıyoruz.
 
Toplumlar
Faaliyet gösterdiğimiz her yerin, biz orada olduğumuz için daha iyi olması gerektiğine inanıyoruz.
Çalışanlarımızın cömert ve gönüllü olmaları Diversey’in, hizmet verdiğimiz toplumlar için daha temiz ve sağlıklı bir gelecek yaratmasına yardımcı olmaktadır. Küresel Çocuk Girişimi’miz (Global Children’s Initiative) ve çalışanların düzenlediği bir dizi bölgesel ve yerel çalışmalar aracılığıyla gönüllülüğü teşvik etmekteyiz.
 
Küresel Çocuk Girişimi
Okullarda temizlik ve sterilizasyon çözümlerinin önde gelen küresel tedarikçisi olma rolü, sosyal sorumluluk taahhütlerinin odak noktası olarak, dünya çapındaki okullara ve çocuklara yatırım yapması için Diversey'e ilham vermiştir. Beş yıl önce kurduğumuz Küresel Çocuk Girişimi ile dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarımızın tutkularını ve yaratıcılıklarını, dünya çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere organize ettik. Geleceği bizden devralacak olan insanlar için daha temiz ve sağlıklı bir gelecek yaratmak amacıyla, zaman, malzeme ve uzmanlık katkısında bulunarak kendimizi bu işe adadık.
Küresel Çocuk Girişimi ile faaliyet gösterdiğimiz her yerde, yoksul alanlardaki okullara sahip çıkıyoruz. Her okul ile birlikte üstlendiğimiz etkinlikler o toplumun ihtiyaçlarına göre düzenleniyor.
 
İş Gücü
Çalışanlarımız, şirketimizin en başta gelen güç unsurlarındandır. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve toplumumuz için güttüğümüz amaçlarımızı gerçeğe dönüştüren yine çalışanlarımızın yeteneği, yaratıcılığı ve arzusudur. Çalışanlarımızın güvenliği ve refahının yanı sıra onların eğitimine ve kariyer gelişimine de yatırım yapıyoruz.
 
Ortaklar
Dünyanın dört bir yanındaki fikir liderleriyle birlikte çalışarak, sektörümüzde sürdürülebilirlik anlayışını teşvik ediyor, daha temiz ve sağlıklı bir geleceğin destekçiliğini yapıyoruz. Hükümet makamları, sivil toplum kuruluşları ve sanayi grupları ile çok önemli ortaklıklar kurduk. Uzmanlığımızı paylaşıyoruz. Yaratıcı ve tutkulu kişilerin, ortak hedefler doğrultusunda yeteneklerini birleştirdikleri zaman ortaya çıkan değerin sürmesini sağlıyoruz.
 
Denetim
Yaptığımız her işte en yüksek etik ve yasal davranış standardını koruyoruz. Denetim uygulamalarımız, kapsamlı Ahlak ve İş İdaresi Kuralları’ndan oluşmaktadır. Tüm iş uygulamalarımızı düzenli ve sıkı bir şekilde denetliyor, çalışanlarımızı etik iş uygulamaları konusunda eğitiyoruz.
 

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Belirtilmemiş
DIVERSEY Akdeniz Bölge Müdürlüğü / Kağıt Bölümü Satış Yöneticisi
Mehmet YILDIRIM
DIVERSEY Akdeniz Bölge Md. lüğü / Alanya Okurcalar Satış Temsilcisi