GÜNDEM HAVUZ / GÜNDEM KİMYASAL ÜRN. PAZ. HAVUZCULUK TURZ. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

GÜNDEM HAVUZ / GÜNDEM KİMYASAL ÜRN. PAZ. HAVUZCULUK TURZ. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

274
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Fazıl ÇOBAN / Operasyon Müdürü
Adres
Antalya Merkez: Konuksever Mh. Gazi Bulv. No:186 07010, Muratpaşa / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

2000 yılında kurulan Gündem Kimyasal Ürünleri Pazarlama Ve Havuzculuk Tur. Tic. Ltd. Şti. deneyimli ve dinamik kadrosu ile kurulduğu günden bugüne gelişen teknolojilere ve yeniliklere müşteri memnuniyeti ve kalite bilincine bağlı kalarak hizmet vermektedir. Firmamız konusunda uzman ekipleri ile turizm sektöründe projelendirme, inşaat ve elektromekanik tesisatı ile komple birçok yüzme havuzları, kaydıraklar, süs havuzları, jakuzi vs. montajı yapmaktadır.


Her geçen gün daha da büyüyen firmamız, havuz suyu şartlandırması, ısıtma-soğutma grupları su şartlandırma ve legionella mücadele ürünlerinin satışı ve düzenli danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Bünyemizde mevcut danışman kadromuz ve daimi montaj ekibimizle gerek satış öncesi gerekse satış sonrası teknik destek anlamında yeterli donanıma sahip olan firmamız havuzlarınızda, su şartlandırma sistemlerinizde meydana gelebilecek tüm sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturabilmektedir.

Manavgat bölgesinde Mayıs 2011 de kurulan şubemiz bölgede havuz yapımı, havuz kimyasalları ve her türlü su şartlandırma kimyasalları hizmetlerine devam etmektedir.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay