YÜCEL MOBİLYA / YÜCEL BAHÇE MOBİLYALARI SAN. VE TİC. A.Ş. - Hotel Asistan'da

YÜCEL MOBİLYA / YÜCEL BAHÇE MOBİLYALARI SAN. VE TİC. A.Ş.

267
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Hüseyin BUDAK / Genel Müdür
Adres
Başpınar OSB Mahallesi O.S.B. 5. Bölge 83528 Nolu Cadde No:4/1 Şehitkamil / GAZİANTEP, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Yücel Bahçe Mobilyaları Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1985 yılında kurulmuş olup, 1994 yılında (Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ilk olarak) laminant büro mobilya imalatına başlanılmıştır. Başta Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin her noktasına bayilik ağı bu dönemde kurulmaya başlanmıştır.
2002 yılında ise Büro Mobilyaları faaliyeti durdurularak, Plastik Bahçe Mobilyaları üretimine başlanmıştır. Toplam 50.000 m2 kapalı alana yayılmış entegre tesislerinde tescilli Delta®, Rainbow® ve Starlux® markaları ve 200’den fazla ürün ve model çeşidiyle YÜCEL A.Ş.,  kısa sürede bahçe mobilyaları sektörünün dünyada öncü firmaları arasına girmiştir.
2008 yılı itibari ile de stadyum koltukları üretimine başlanılmış, stadyum ve tribün koltuklarında; genel seyirci, VIP, protokol, yedek klubesi vs bir çok model ve farklı uygulama şekilleri açık ve kapalı spor alanlarının kullanımına sunulmuştur. Kısa zamanda pek çok yurtiçi ve yurtdışı stadyumu projesine imza atmıştır.
2015 yılı itibari ile Kayseri'de kurulan 10.000 m2 kapalı alanda Aluminyum ve Metal Mobilya üretimine başlanmıştır.
YÜCEL A.Ş’ nin sektöründeki market payı gün geçtikçe artmakta; geniş ürün yelpazesi, stok çeşitliliği ve hızlı üretim kapasitesi sayesinde şu anda 62 farklı ülkeye ihracat yapılmaktadır. Ürünlerin tamamı TSE, CATAS, ISO tarafından onaylı ve kalite standartlarına uygun üretilmektedir.
YÜCEL A.Ş.; son trendleri takip ederek, değişen ihtiyaçlara cevap verebilmek adına sürekli ArGe çalışmalarına devam ederek tasarımları ile kalite ve konfor sunar. Sizlere pratik çözümler, fonksiyonel kullanım, değişik tasarım ve renk alternatifleri sunarak mekanlarınızı daha da keyifli hale getirir.

RAINBOW
DELTA
DELTA STADIUM SEATING
Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay