TORAMANOĞULLARI MOBİLYA VE TÜK. MAL. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

TORAMANOĞULLARI MOBİLYA VE TÜK. MAL. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

496
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Süleyman TORAMAN / Firma Sahibi
Adres
Topçular Mah. Aspendos Bulv. Cevat Alp Plaza No: 209/1, Muratpaşa / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

1975 yılında kurulan ve gün geçtikçe büyüyen Toraman Day. Tük. Miz. Ltd. Şti.nin bünyesinde 2005 yılında faaliyete geçen Toramanoğulları Day. Tük. Miz. Ltd. Şti; her türlü plastik ahşap iç mekan ve dış mekan masa, sandalye ürün grupları, şehir mobilyaları ve oturma grupları ile Akdeniz ve Ege Bölgesindeki otel, kafe, restoran, spor kompleksleri, eğitim alanları ve her türlü cazibe merkezlerinde faaliyet göstermektedir. Açık ve kapalı mekan ürünleri Türkiye'nin ve Avrupa'nın birçok önde gelen markalarını toptan ve perakende olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Otel gruplar için özel olarak oda mobilyaları ve sabit mobilyaları projelendirerek imalat ve döşeme atölyemizde hayata geçirmektedir. Konfor, sağlamlık, rahatlık, modern ve estetik yaşam tarzı ile fonksiyonelliğin birleştiği şık tasarımları beğeninize sunmaktadır.

Toramanoğulları'nın vizyonu; gelişen sektördeki istek ve talepleri değerlendirerek, ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli ve modern çizgilere sahip ürünleri ile dış mekan, mobilya, bahçe, teras, havuzbaşı gibi mekanların ithal ve yerli ürün ihtiyaçlarının sektöre temin edilmesi ve Türkiye genelinde dağıtılmasıdır.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay