AHENK BÜRO MALZEMELERİ MOBİLYA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

AHENK BÜRO MALZEMELERİ MOBİLYA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

385
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Ali YILDIRIM / Firma Sahibi
Adres
Ahenk Büro Mobilya Tarım Mh. Meydankavağı, Perge Bulv. 41-23, 07200 Muratpaşa / ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

 

Ahenk Büro Mobilya’yı kurarken; müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Ofis mobilyası sektöründe müşterilerimize daha konforlu ve kaliteli ürünler sunarken; modern, sıra dışı, heyecan verici ve aynı zamanda değişen dünya trendlerini de yakalamış ürünleri koleksiyonumuza katmaya devam etmekteyiz.

Perge Bulvarı’nda bulunan mağazamızda müşterilerimize daha konforlu ve seçenekli ürünler sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi yenilerken ve vizyonumuzu geliştirirken, müşterilerimize iç mimari anlamda hizmet de sunuyoruz. Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, siparişten sevkiyata otomasyon sistemini kurmuş olan sayılı ofis mobilyası üreticilerinden birisi olup başarımızın haklı gururunu müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Kaliteden ödün vermeden vizyonumuz doğrultusunda hedeflerimizi daha yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece şehrimizin değil, Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay