YILDIZ ŞEMSİYE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. - Hotel Asistan'da

YILDIZ ŞEMSİYE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

434
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Kayhan KIŞ / Firma Ortağı
Adres
Antalya Showroom: Mehmetçik Mahallesi Aspendos Bulvarı No:83/G Muratpaşa/ANTALYA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387


Şıklık ve Logo

Sektördeki yolculuğuna başladığı andan itibaren yurt dışı ve yurt içi 5 yıldızlı otellerin havuz başlarını, plajlarını ve restoranlarını süsleyen inovasyon ürünlerimiz yiyecek ve içecek sektörlerinin önde gelen firmalarının özel müşterilerine promosyon amaçlı sipariş edilmektedir.
2-5 metre arası tüm ebatlarda pamuklu, polyester ve akrilik kumaşlı şemsiye branda eteklerine, istenilen her renk ile logo ve şirket isimleri yüksek kaliteli baskı makinalarında uygulanabilmektedir.

Nakışlı Logo

2-5 metre arası tüm ebatlarda yerli ve ithal jüt kumaşlı şemsiye branda eteklerine, istenilen her renk iplik ile logo ve şirket isimleri nakışla işlenebilmektedir.

Hakkımızda
1995 yılında Ayhan Kış tarafından kurulan YILDIZ ŞEMSİYE, dünya şemsiye sektörünün dikkatini çekecek yeni tasarımları ile sektöründe en önde isim olmanın gururu içerisinde yolculuğuna devam etmektedir.
Geniş teknik kadrosu, genç kuşağın işleri devralması ve Adana fabrikasını 10.000 m²lik kapalı alana taşıması ve yeni kurulan 5000 m² kapalı alanlı Antalya fabrikasını açarak yeni bir heyecan içerisinde olan Yıldız Şemsiye önlenemez yükselişini, kalitesine, tasarımlarına ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ön planda tutmasına borçludur. Firmamız; 24-25 yıllık tecrübesi ve Bodrum, Antalya, K.K.T.C. Girne showroomları ile müşterilerine daha hızlı satış ve servis imkanı vermektedir.
Ayhan Kış
Yönetim Kurulu Başkanı
Demokan Kış
Üretim Müdürü
Mimar
Kayhan Kış
İşletme Müdürü
Makina Mühendisi
Ayça Kış
Satış Müdürü
Mimar

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay