KURİTA TURKEY KİMYA A.Ş. / HAVUZ KİMYASALLARI VE SU ŞARTLANDIRMA - Hotel Asistan'da

KURİTA TURKEY KİMYA A.Ş. / HAVUZ KİMYASALLARI VE SU ŞARTLANDIRMA

379
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Emel UĞURLU /Türkiye Ortak Yaşam Alanları Su Şartlandırma Bölüm Müdürü
Web sitesi
Adres
Tugayyolu Caddesi Ofisim İstanbul Plazaları No: 20 B Blok Kat: 4 Daire: 23 Maltepe / İSTANBUL, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

Kurita. Su, Kağıt ve Proses ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler. Her yerde.

Su şartlandırma teknolojilerimiz soğutma suyu, kazan suyu ve ısıtma sistemleri, atık su ve ters osmoz sistemlerinin daha verimli ve daha stabil çalışmasını sağlar. Rafinerilerde, petrokimya tesislerinde, demir-çelik endüstrisinde ve kağıt hamuru ve kağıt üretiminde proses şartlandırması için özel geliştirilmiş teknolojileri sunuyoruz.
Müşterilerimiz tesislerinin ömrünün artması, enerji tüketiminin düşürülmesi ve optimum iş güvenliği gibi avantajlardan yararlanmaktadır. Deneyimimiz, teknolojik birikimiz ve hepsinden önemlisi mükemmel eğitimli çalışanlarımız sayesinde su, kağıt endüstrisinde, proses şartlandırmasında ve inşaat projelerinde müşterilerimizin uzman iş ortağıyız.
Hizmet portföyümüz:
 • Servis ve danışmanlık – Uzman saha temsilcilerimiz tarafından sunulan profesyonel ve çözüm odaklı hizmetler
 • Kimyasallar ve ihtisas ürünleri
 • Ölçüm, kontrol ve dozajlama teknolojilerinin teslimi

Yerelde güçlü – Dünya çapında başarılı.

1989 yılında kurulan Avrupa ekibimiz bugün Avrupa'nın 12 ayrı noktasında 550 çalışanıyla EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) bölgesinde faaliyet göstermektedir.
Kendi üretimimizi kendi tesislerimizde yaparak müşterilerimizin güvenilir bir tedarik zincirine sahip olmasına katkıda bulunuyoruz. Yine kendimize ait Ar-Ge merkezlerimiz, laboratuvarlarımız ve pilot uygulama tesislerimizle ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş en son teknolojileri aralıksız şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.  
Kurita Water Industries Ltd. 'nin bir iştiraki olan Kurita Europe'un şirket merkezi Tokyo, Japonya'da bulunmaktadır. 1949'da kurulan Grubun 2018 yılı itibariyle dünya genelinde 6,600 çalışanı bulunmaktadır ve yıllık cirosu yaklaşık 2.3 milyar ABD$'dir. Sayısı 2,400’ü aşan patentimiz, su kullanımında kaynak tasarrufu konusunda Kurita’nın yenilikçi yaklaşımının kanıtıdır.

İhtiyaçlarınız ne kadar özelse çözümlerimiz de o kadar özel.

Her tesis ve her üretim kendine özgüdür. İşte bu nedenle çözümlerimizi, farklı sanayi alanları ve uygulamalar için tam da ihtiyaçlarınıza göre özel olarak geliştirdik. Bunun sonucunda da çözümlerimiz kimyasallarla yapılan basit bir şartlandırmanın çok ötesindedir, geniş hizmet yelpazemiz kapsamında etkin ve güvenilir süreçleri kurmanızı sağlayacak optimum çözümlerin bulunmasında size destek olmaktayız.
Bir uygulama alanı seçiniz;
Amacımız; çevreye saygı duyup sürdürülebilirliğe odaklanırken, su ve kimyasal kullanımınızı azaltmayı desteklemektir. Kurita, on yılı aşkın bir süredir NAI'da (Nature-Stock-Index) listelenen sadece 30 firmadan biridir.

Havuz Suyu Şartlandırma

Yüzme havuzu arıtımı için kapsamlı ve yenilikçi teknoloji.

Kurita, yüzme havuzlarında su şartlandırma için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürünler uzun yıllardır kullanımda olup etkinliklerini kanıtlamıştır.
Yüzme havuzu sularının şartlandırması standartlara ve düzenlemelere tabidir. Yüzme havuzu ürün yelpazemiz size kendi bakım programınızı seçme fırsatı verirken yüzme havuzunuzda insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanmadan hijyen sağlar. Yerel Kurita temsilcimiz bu konuda size destek sağlayacaktır.
Ferrodor® , filtre ve yüzey şartlandırıcılar, yüzdürücüler, çöktürücüler, pH düzenleyiciler, dezenfektanlar ve tamamlayıcı ürünlerden oluşur. Bu ürün yelpazesiyle Kurita, aşağıdaki sorunlar söz konusu olduğunda bu sorunları hızlıca giderir ve müşteriye özel çözümler sunar:
 • Bulanık, belirsiz, renkli su
 • Havuz yüzeylerinde tortu oluşumu
 • Kaygan yüzeyler ve yeşil bulanık su
 • Göz ve ciltte tahriş

Neden Kurita?

Yıllar boyunca yaptığımız çalışmalar sonucu yüzme havuzlarının şartlandırmasında engin bir tecrübe edindik. Çözümlerimiz yasal mevzuatlara uygun ve çevreye saygılıdır. Amacımız, sistemlerin düzgün çalışması için şartlandırma çözümleri sunmak.
 • Su kalitesini korumak veya hatta iyileştirmek
 • İşletme maliyetlerini azaltmak
 • Düzgün havuz çalışması sağlamak
 • Mevzuatlara uymak
Desteğe mi ihtiyacınız var? Deneyimli uzmanlarımız ihtiyaca özel tasarlanmış çözümlerimizle ilgili tavsiyelerini memnuniyetle sizinle paylaşacaktır.

Her türlü su sistemi için özel çözümler.

İster su arıtma tesisinizdeki mevcut bir soruna çözüm arıyor olun, ister işletmenizdeki kârlılığı artıracak farklı yollar hakkında bilgi edinmek isteyin, su şartlandırma ürünlerimiz ve çözümlerimiz, ekipman ömrünü uzatarak, üretim ve ürün kalitesini artırarak maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur. Birlikte, özel ihtiyaçlarınızı belirleyebiliriz. Sadece bizimle iletişime geçin veya endüstriyel geniş yelpazeli su şartlandırma uygulamalarımızı keşfedin:

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.