FRUPAN / CAFE BARİDA / TULUM GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Hotel Asistan'da

FRUPAN / CAFE BARİDA / TULUM GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

505
Firma görüntülenme verileri, 22 Şubat 2023'te toplanmaya başlanmıştır.
Yetkili
Mustafa TULUM / Firma Sahibi
Adres
Isparta Eğirdir Karayolu 10. Km., 32100 kuleönü, ısparta merkez / ISPARTA, TR

Notice: Undefined index: uye_id in /home/u0181324/hotelasistan.com/stfirmalar2.php on line 387

1996 yılında Tulum Gıda San. Tic. Ltd. Şti. adı altında faaliyetine başlayan şirketimiz 2001 yılında Frupan Tescilli markası ile Meyva Aromalı toz içecek üretimine başlamıştır. Şirketimiz yapmış olduğu ar – ge çalışmaları, makine yatırımları ve tecrübeli personel desteği ile ürün çeşitliliğini arttırarak ürünlerini ihraç eder bir konuma ulaşmıştır.

Firmamız alt yapı çalışmalarını tamamlayarak hak etmiş olduğu TS ISO EN 9001 ve TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği sertifikalarıyla kaliteye ve insana verdiği önemi belgelendirmiş toplam kalite yönetim sistemi anlayışını benimsemiştir.

Üretimin her aşamasında hijyeni ön planda tuttuğumuz ve bunu vazgeçilmez bir ilke olarak kabul ettiğimiz tesislerimizde meyva aromalı içecek tozu üretimine gerek personel gerekse teknolojiye yaptığımız yatırımlarla devam etmekteyiz.

Ürün yelpazesini sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştiren firmamız yeniliklere imza atmak ve sektörde lider firmalar arasına girmek amacındadır.

2001 yılından bu yana Türkiye ve Avrupa ülkelerinde satış yapan firmamız bu yolda emin adımlar atmaktadır.

Önemli Bilgilendirme

İş prensipleri gereği firmalarımızın hafta içi mesai (09.00-17.00) saatleri arasında aranması ve özellikle iletişim konusunda mail adreslerinin kullanılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle rica ederiz.

Yasal Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11’inci maddesi gereğince, sitemizde yayınlanan gerçek kişi bilgilerinin kaldırılması, düzeltilmesi, silinmesi ve/veya imha edilmesi talepleri info@hotelasistan.com mail adresine gönderilecek bir talep maili ile değerlendirilecektir.

Satış Noktası Adı Yetkili Bölgesi Detay
ÖZKAN DASU GIDA ANTALYA KEMER BÖLGE Firma Detayı
ALTINTAŞ GIDA / ALTINTAŞ REKLAMCILIK GIDA TUR. İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.A MUĞLA-BODRUM VE ÇANAKKALE BÖLGE BAYİİ Firma Detayı